naŻywo.net

Jak to działa?

Wydarzenie rejestrujemy kamerami FullHD, z których cyfrowo przesyłamy wysokiej jakości sygnał do laptopa. Laptop przetwarza dane i przekazuje je do serwera, który udostępnia transmisję w odpowiednim, utworzonym przez nas kanale. Umieszczamy na Twojej stronie odtwarzacz, który prostotą obsługi przypomina Youtube i automatycznie, na bieżąco odtwarza to, co aktualnie rejestrujemy i wysyłamy. Transmisję mogą równocześnie oglądać setki widzów.

Zajmujemy się także montażem video – na życzenie możemy pociąć zarejestrowany materiał i zmontowany film umieścić w internecie, nagrać na płytach Blu-ray i DVD.

Możemy wypromować transmisję Twojego wydarzenia na Facebooku - okno z odtwarzaczem pojawia się wtedy bezpośrednio na stronie serwisu, podobnie jak umieszczane filmy z YouTube. System zaproszeń pozwala w łatwy sposób poinformować potencjalnych widzów o zbliżającym się wydarzeniu. Facebook jest obecnie niewątpliwie jednym z najważniejszych sposobów komunikacji w polskim internecie, dlatego wykorzystujemy to narzędzie w naszej działalności.

nasza strona na Facebooku


Jeśli używasz Google Calendar, możesz w prosty sposób dodać nasz kalendarz transmisji do swojego konta – w ten sposób będziesz na bieżąco i nie przegapisz zbliżających się wydarzeń.
Zobacz nasz kalendarz i kliknij przycisk + na dole.Ile to kosztuje?

Internauci mogą oglądać nasze transmisje bezpłatnie.

Jeśli korzystasz z limitowanego dostępu do internetu (np. za pomocą smartfona) i martwisz się o koszty pobierania danych:

godzinny odbiór naszej transmisji to ok. 300 MB (0,3 GB).

Natomiast odpowiedź dla organizatorów brzmi: niewiele. Cena zależy m.in. od czasu trwania imprezy i warunków technicznych w miejscu realizacji. Ofertę dopasowujemy do oczekiwań, dlatego konkretne kwoty mogą paść po uzgodnieniu szczegółów.

Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.